Domácnost

AB-Store, váš parter pro popelnice, kontejnery, odpadkové koše…

By: Dave Goodman

Chcete svědomitě třídit odpad i z domova? Nebo sháníte popelnici do zaměstnání, do školy či jiné instituce? AB-STORE nabízí široký sortiment různých druhů odpadkových košů a popelnic, které mají všestranné využití.

Interiér ani exteriér nejsou problémem

AB-STORE nabízí popelnice do exteriéru, ale také odpadkové koše do interiéru. Tyto koše jsou vhodné do škol, kde plní opravdu velmi dobře svoji funkci, ale tak do domácností, kde se dají perfektně skrýt v kuchyňské lince. Vhodné jsou také do jiných místností v domě. Třídit tedy můžete z pohodlí svého domova a nemusíte tak často navštěvovat veřejnou popelnici.

Barevná odlišnost usnadňuje třídění

Velkou výhodou všech produktů je potom barevné provedení. Díky tomu snadno roztřídíte veškerý nepotřebný materiál – modrý kontejner je určený na papír, žlutý na plasty, zelený na barevné sklo, bílý na bílé sklo, na plechovky je červený kontejner či popelnice apod. Domácí koše na tříděný odpad jsou z horní strany barevně odlišeny. Tak tedy stačí nadzvednout víko a vyhodit odpadek právě tam, kam patří.

Levné materiály šetří přírodu i peněženku

Plastové popeplnice, kontejnery i koše můžete pořídit za skvělé ceny. Obvykle jsou totiž vyrobeny z lehkých materiálů (většinou se jedná o plast nebo lehký kov), díky čemuž se šetří prostředí, ale i vaše peněženka. Všechny popelnice jsou velmi odolné, vydrží nepřízeň povětrnostních vlivů, ale také drobné nárazy. Manipulace s nimi je také poměrně jednoduchá. Díky madlům a plastovým kolečkům se popelnice snadno přemisťuje.

Dokonalá zahrada

Na zahradu se perfektně hodí hnědá popelnice na bio odpad, do které můžete vyhodit nejenom posekanou trávu nebo vytrhanou plevel, ale také zbytky jídla. Tato popelnice je vybavena malými otvory pro větrání, které zamezují tvorbě nežádoucích plynů a vzniku nepříjemného zápachu. Pro větší efektivnost si můžete pořídit také kompostér, který dokáže vytvořit perfektní organické hnojivo pro vaši zahradu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist