Uncategorized

Aktovka: Pánský trend, který bude slušet i ženám

Jestli existuje jeden opravdu univerzální aktuální trend, tak jsou to bezesporu aktovky. Sluší opravdu každému a ozvláštní i ten nejnudnější každodenní pracovní outfit. Pánové, otrhaný batoh na notebook nechte doma. Dámy, nudnou černou kabelku, kterou nosíte do práce každý den, pověste na hřebík. Jsou tady trendy aktovky!

Tip: Aktovkový styl si vás získal? Až budete aktovku vybírat, vždy se rozhodujte podle kvality materiálu. Aktovka by měla být pevná a vydržet i větší zátěž v podobě častého přenášení dokumentů či laptopu. Kožená aktovka je sice větší investice, ale sloužit vám bude mnohem déle než její levné napodobeniny. Přečtěte si, jak správně pečovat o koženou aktovku a zjistíte, jak zajistit, aby vám sloužila mnoho let.

By: varga.halec

Ukažte, že máte úroveň

Padnoucí oblek šitý na míru, pásek sladěný a botami, stylová košile a zajímavý doplněk – nadčasový pánský styl, který nemůže nic pokazit. Nebo může? Takový outfit vyžaduje důraz na detaily a třeba jen sportovní batoh celkový dojem pokazí.

Ať už chcete udělat ten správný dojem na obchodní partnery nebo na ženu svých snů, na batoh zapomeňte. Dokumenty, laptop a peněženku ukryjte do elegantní a vkusné aktovky. Pánské aktovky jsou nadčasovým trendem, který se nyní opět vrací na výsluní. Aktovky podtrhnou váš elegantní styl a dají světu najevo, že víte, co se nosí. Chybu neuděláte, ať už vsadíte na elegantní klasiku nebo moderní styl.

Dámy, inspirujte se pánskou elegancí!

Pánský styl patří ke stále vracejícím se trendům. A nyní je tu v plné parádě! Takže se nebojte zabrousit do pánského stylu a obléct oblek, kravatu a k tomu třeba vestičku. Do ruky popadněte aktovku, celý vzhled korunujte rudými lodičkami a můžete jít na molo.

Nebojte se, doplňky a oblečení v pánském stylu seženete také v dámské sekci. Dámské aktovky jsou inspirovány těmi pánskými, ale zachovávají si to nejlepší z vlastností každé kabelky. Jsou praktické, stylové a každému business looku dodají zcela nový rozměr.

Co na aktovky říkáte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist