Domácnost

Byty v žádaných pražských projektech mizí velkou rychlostí

Poptávka po bydlení v Praze se každý rok zvyšuje. Tisíce nových obyvatel touží po nastěhování do hlavního města a také stávající obyvatelé Prahy hledají komfortnější a elegantnější bydlení. Největší zájem je o bydlení v nově realizovaných developerských projektech. Těch sice na území hlavního města vzniká ročně několik a o jejich výstavbu se stará několik developerských skupin, ale poptávka po tomto bydlení je tak vysoká, že byty mizí velkou rychlostí.

Proč nové projekty?

Zejména zkušené developerské společnosti si dávají na naplánování projektů a jejich výstavbě velmi záležet. Výsledkem je bydlení v žádaných lokalitách, které splňuje veškeré požadavky na komfort a také eleganci. Nové byty v Praze od zkušených developerů se řídí nejnovějšími architektonickými trendy a dávají si záležet na originalitě a osobitém pojetí.

beznyzivot.cz_navackove_cz_01

Některé lokality jsou žádanější než jiné

Při výběru nového bydlení pochopitelně nerozhoduje jen typ stavby, ale také lokalita, ve které je projekt realizován. Právě lokalita je pro výběr velmi důležitá. Dobré bydlení by se mělo nacházet v atraktivní městské části s kompletní občanskou vybaveností.  Mělo by mít dobrou dopravní dostupnost do centra, ale i z Prahy ven, a to vlastním automobilem i MHD. Mezi nejvyhledávanější v posledních letech patří levné byty na Praze 3. Proč právě Praha 3? Detailní informace o této městské části najdete ZDE.

beznyzivot.cz_navackove_cz_02

Konkrétní příklad projektu této městské části

I když je poptávka po nových bytech na Praze 3 opravdu velká, ještě stále se dá najít bydlení v atraktivním developerském projektu. V této městské části se totiž nachází projekt NA VACKOVĚ. Ten je unikátní především propojením přirozeně elegantního bydlení a moderních architektonických trendů. Nabízené byty jsou v dispozicích 1+kk až 4+kk. Jedná se o metropolitní byty se zahrádkami, balkony a lodžiemi. Návrh projektu vznikl ve zkušeném architektonickém studiu MS Architekti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist