Krása a móda

Co darovat ke zvláštní události?

Speciální příležitosti si žádají zvláštní dárky. Promoce, výročí, narozeniny a další životní události jsou chvíle, které si chceme pamatovat. Proto se snažíme vymyslet speciální dárek, který danou událost vždycky připomene. A nebude to jen tak ledajaký dárek.

rotaxfoto11

Hodinky: Dárek, který bude vždycky na očích

Luxusní hodinky, na jejichž zadní stranu třeba necháte vyrýt osobní vzkaz, se zaručeně stanou památečním dárkem, který obdarovaného bude těšit vždy, když se na ně podívá. Ale jak vybrat hodinky, kterými se trefíte do vkusu?

Tip: Na www.hodinky-damske-panske.cz najdete nepřeberné množství hodinek za super ceny, které jsou pečlivě rozdělené do praktických kategorií, které vám usnadní volbu.

Tradičně narazíte na dělení na pánské a dámské hodinky. To vám ale samotný výběr příliš neusnadní, že? Ne nadarmo se tedy hodinky dále dělí do dalších kategorií, které vám již pomohou vybrat ty pravé. Sportovce a dobrodruhy potěší sportovní hodinky se spoustou přídavných funkcí, milovníky jednoduché elegance zase potěšíte klasickými hodinkami. A módním znalcům uděláte radost módními hodinkami podle posledních trendů.

Tip: Pomoci vám může také výběr podle značek. Hodinky Guess patří k nejtrendovějším doplňkům poslední doby – hodit se tak budou každému, kdo sleduje trendy a miluje módu. Hodinky Casio zase patří k tradičním značkám, které prosluly pro svou jednoduchost a kvalitu – potěší tak milovníky elegance a nadčasového stylu. Zastánce ležérního stylu zase potěší hodiny Storm.

70226-Rado_r5_5_Automatic_629_0919_3_015_3

Když zvolíme správnou kategorii, zbývá vybrat ten pravý model. Stačí, když si zodpovíte jednoduché otázky: Jaké barvy osoba, kterou chcete obdarovat, nejčastěji obléká? Dává přednost jednoduchosti nebo extravaganci? Je spíše elegantní nebo ležérní? Odpovědi na tyto otázky vám mohou pomoci s výběrem těch pravých hodinek, které padnou na ruku obdarovaného jako ulité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist