Domácnost

Jak najít bydlení v Praze bez zdlouhavého hledání?

Potřebujete najít bydlení v Praze a potřebujete ho co nejdříve? Nechcete se probírat nabídkou stovek typů bydlení v různých pražských městských částech, porovnávat jejich cenu a kvalitu, ale nejraději byste chtěli vybrat bydlení s vyrovnaným poměrem ceny a kvality hned? Najít v Praze ideální bydlení nemusí být jednoduché. Když ale víte kde hledat, můžete mít už za pár minut vybráno!

Ideální volbou je Rezidence Topolová

Naším tipem ideálního ubytování v Praze je Rezidence Topolová. Multifunkční ubytovací objekt na Praze 10. Lokalita Prahy 10 je oblíbená u stále většího procenta zájemců o bydlení v hlavním městě. Jedná se o městskou část s komplexní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do centra města i mimo Prahu. A to jak vlastním automobilem, tak MHD. Více se o této městské části můžete dozvědět ZDE. A ubytování v Rezidenci Topolová má hned několik výhod.

beznyzivot.cz_rezidencetopolova_cz_01

Dlouhodobé i krátkodobé ubytování

Nezáleží na tom, zda potřebujete v Praze bydlet jen pár dní nebo několik let. V jediném ubytovacím objektu lze najít různé kategorie ubytování na různě dlouhou dobu. Pro krátkodobé ubytování lze vybírat z typů bydlení, jako jsou hostel, penzion, apartmán nebo hotel. Záleží jen na vás, zda hledáte ubytování Praha levně nebo dáváte přednost komfortu. Rezidence Topolová nabízí ideální ubytování všech kategorií. Pro dlouhodobé ubytování jsou v objektu připraveny garsoniéry a byty.

beznyzivot.cz_rezidencetopolova_cz_02

K pronájmu i ke koupi

Jestliže hledáte bydlení v Praze na dlouhou dobu, v Rezidenci Topolová lze najít i byty a garsoniéry. K pronájmu nebo ke koupi. Byty a garsoniéry k pronájmu jsou plně vybavené a ceny za jejich pronájem jsou na pražské poměry velmi levné. Měsíční výše pronájmu je od 9 500 Kč do 10 500 Kč. Stačí zaplatit kauci jen 5 000 Kč, nikoli několik výší nájmu. Rezidence Topolová nabízí také byty na prodej Praha. Pokud máte zájem o to se trvale usadit v hlavním městě, byty v Topolové jsou správnou volbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist