Uncategorized

Jak se obléknout na párty?

Je tu víkend a jistě se chystáš na nějaký večírek či oslavu. Stojíš před šatníkem a nevíš, co na sebe? Jak se obléct, abys byla in a neznemožnila se? Chceš poradit, jak se stát hvězdou každé párty? Od toho je tu náš návod!

By: Maegan Tintari

Originální, ale pozor na nevkus!

Nebuď šedá myška a odvaž se vsadit na něco výrazného nebo extravagantního. Šedých myšek je přece všude až příliš. Oblečení by mělo být sexy a originální, ale ne příliš, abys nepůsobila jako lehká dívka. Základním pravidlem je: pokud odhaluješ nohy, neodhaluj příliš výstřih a naopak. Zvol make-up, který podtrhne tvé přednosti a to samé dodrž i s oblečením. Letos se na výsluní drží černá krajka, která na večerních šatech i topech vypadá velmi efektně. S ohledem na její výraznost nepotřebuješ příliš šperků a doplňků.

Vezmi v potaz typ párty

Měj ale stále na paměti účelnost tebou vybraného outfitu. S džíny a šortkami budeš mít jistotu, že nedojde k žádné trapné situaci, pokud by ses při tanci pohybovala jakkoli divoce. Pokud spoléháš na ženštější look, vyber šaty nad kolena a k tomu malou praktickou kabelku, kterou si zavěsíš na rameno a během tance na ni nemusíš myslet.

By: eric molina

Boty jsou základ

Jaké vybrat boty? Ideální jsou střevíčky na podpatcích. Pokud se ale bojíš bolesti nohou, anebo se v nich necítíš tak pohodlně, neboj se sáhnout po balerínách. Vypadají sexy, elegantně a nehrozí vám puchýře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist