Krása a móda

Jak snadno a rychle vylepšit sex?

Pouze na sexu sice partnerský život nestojí, co si však budeme nalhávat, rozhodně na této aktivitě enormně záleží. Pokud to totiž neklape v ložnici, jen málo vztahů takové problémy ustojí. Co tedy dělat, aby k tomu nedošlo?

Erodream5Erotické pomůcky jsou obecně spolehlivé

Není-li to v posteli ono, možná je načase začít uvažovat o erotických pomůckách. Obzvláště, když si jich dnes lze pořídit naprosto diskrétně nesčetné množství, o čemž Vás přesvědčí třeba sexshop Erodream.cz. A co že si tedy aktuálně můžete pořídit?

Jestliže chcete zažívat intenzivnější vzrušení před i během soulože, jsou zde afrodiziaka, která člověk používá od nepaměti. V ložnici se ovšem osvědčí i vibrátory, vibrační vajíčka, erekční kroužky anebo různé speciální aromatické či vroubkované kondomy.

V oblasti erotických pomůcek Vám doporučujeme vyzkoušet rovněž erotické prádlo, masážní oleje, krémy a svíčky, lubrikační gely apod. Zkrátka a dobře možností, jak se svým sexuálním životem něco udělat, máte mnoho. Rozhodně se to přitom netýká pouze pomůcek…

Vyzkoušet toho můžete daleko více!

Každý člověk je jiný, proto se se svým protějškem vždy domluvte o tom, jaké máte hranice. Obecně však funguje hraní roli, a to třeba i včetně kostýmů, dále společné sledování lechtivých videí, sex na netradičních místech, vulgárnější mluva a koneckonců i experimentování v oblasti poloh. Prostě a jednoduše mluvte o tom, co se vám při sexu líbí a nelíbí a časem nepochybně přijdete na to, co bude vyhovovat jak Vám, tak vašemu protějšku. To je skutečně důležité!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist