Featured, Krása a móda

Jak vykouzlit neodolatelné kouřové líčení?

Snad každá žena obdivuje tmavé, záhadné, neodolatelné oči. Ne každé nám je ale příroda nadělila. Naštěstí pro nás je tu ale kosmetika, která nám s našimi nedostatky může zásadně pomoct. Kouřové líčení se znovu vrací do módy a my vám prozradíme, jak svým pohledem uhranout.

By: Renata Alves dos Anjos

Pudr a make-up jako základ

Začnete tím, že si na oční víčka nanesete make-up a zapudrujete. Díky pudru vám make-up vydrží déle. Pomocí aplikátoru nanesete třpytivý světlý oční stín na celé pohyblivé víčko. Začínejte od kořínků řas a postupně roztírejte stíny dál. Nezkoušejte oči stínovat příliš intenzivně, jelikož tak líčení ztratí jasnost a zbude z něj pouze skvrna. Potřebujete jen zjemnit stínování očí.

Oční stíny

Na spodní víčko nanesete fialkový oční stín. Pomocí štětců stínujte směrem nahoru do ztracena až ke spánkům. Podél spodního víčka naneste tmavý oční stín a vystínujte do ztracena. Do vnějšího koutku horního víčka použijte tmavě fialový odstín. Pod obočí naneste matný oční stín tělové barvy. Pro větší výraznost naličte černou tužkou na oči vnitřní spodní linku. Nezapomeňte i na část vnitřního horního víčka.

By: Jenn Durfey

Finále v podobě řasenky a rtěnky

Nakonec použijte černou prodlužující a zhušťující řasenku pro větší objem, aby byl váš pohled kouzelný a neodolatelný. Pak naneste make-up na celý obličej. Korektor použijte pod oči, kolem nosu a na bradu. Pomůže vám zakrýt kruhy pod očima a jiné nedokonalosti. Obličej zapudrujte. Na lícní kosti použijte tvářenku broskvové barvy a vystínujte ji do ztracena. Pokud se nebojíte výraznějšího líčení, je možné doplnit tváře tmavším odstínem, jen pozor, aby to nedopadlo jako u Marfušky. Na rty použijte lehce třpytivý lesk nebo rtěnku světlého neutrálního odstínu. Vualá – kouřová kráska je na světě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist