Domácnost

Jaké městské části Prahy jsou nejvyhledávanější pro nové bydlení?

Přemýšlíte o stěhování do Prahy, ale bojíte se, že si vyberete špatnou lokalitu? Výběr nového bydlení je velkou investicí a závažným krokem, který je zapotřebí vždy důkladně zvážit a detailně naplánovat. I lokalita má na kvalitu a komfort bydlení velký vliv. Jaké městské části Prahy jsou v současnosti mezi rezidenty nejvyhledávanější?

Inspirovat se můžete u předních developerů

Jako první reagují na situaci na pražském realitním trhu vždy developeři. Zejména pak zkušené developerské skupiny, které realizují v Praze nové projekty k bydlení. Developerské společnosti staví své nové projekty přesně v těch oblastech, které jsou pro zákazníky nejzajímavější. Jedním z nejzkušenějších developerů, působících na pražském území, je společnost Finep. Ta staví projekty a byty na prodej Praha již od roku 1995 a na svém kontě má desítky unikátních projektů. Vždy dokáže vybírat žádané lokality pro výstavbu.

beznyzivot.cz_finep_cz_01

V současnosti vede Praha 5

Jednou z nejžádanějších městských částí pro bydlení je v současnosti Praha 5! Proč právě tato lokalita? Disponuje dobrou dopravní dostupností do centra města i z Prahy ven. Má kompletní občanskou vybavenost a nachází se v ní velké množství zelených ploch. Více informací o lokalitě Prahy 5 najdete ZDE. A v této městské části vznikají byty Praha 5 již dlouhodobě. Mezi nejúspěšnější developerské projekty v novodobé historii Prahy se řadí Britská čtvrť, které se díky své oblibě dočkala již IX etapy výstavby.

beznyzivot.cz_finep_cz_02

Následuje Praha 10

Mezi další velmi oblíbené městské části Prahy patří i Praha 10. Její přednosti jsou podobné jako u Prahy 5. Blízkost k centru, klid, občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost a zelené plochy. Ani o nové byty v Praze 10 není nouze. Mezi nejžádanější developerské projekty v této lokalitě se řadí projekt Nad Přehradou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist