Cestování, Zábava

Kam vyrazit na výlet v Praze?

Chystáte se na výlet do Prahy a nevíte, které památky, stavby, přírodní krásy či zábavná a akční centra pro děti navštívit jako první? Podívejte se do našeho přehledu a posuďte sami, co vás zaujme nejvíce.

By: abdallahh

Zoo Praha – jednoznačně krásná, obrovská a jedinečná zoo v Čechách. Každý rok ji navštíví 600 000 návštěvníků, což již o něčem vypovídá. Je zde k vidění celkem 4500 živočichů. Najdete zde jak významná a chráněná zvířata, tak i oblíbené lvy, tygry a slony.

Botanická zahrada Praha – pokud hledáte trochu křehké přírodní krásy, navštivte bohatou venkovní expozici exotických rostlin a navštivte skleník Fata Morgana. V létě je otevřeno až do 9 hodin. Přijďte a octněte se v tropickém ráji se záplavou rostlin obrovského množství barev a tvarů.

Bobová dráha Prosek – zábava plná adrenalinu nabízí i malý lanový park. V 10 metrech nad zemí jsou zavěšeny překážky pro dospělé, v bezpečné výšce pod nimi dráha pro děti s lanovou skluzavkou. Otevřeno každý den od 10 do 22 hodin.

By: Lotzman Katzman

Planetárium Praha – toto planetárium nabízí návštěvníkům pohled do tajemného světa vesmíru již od roku 1960. Najdete zde například unikátní kopuli o průměru 23 metrů, na kterou je promítána 3D projekce hvězdné oblohy a vytváří tak iluzi pomyslné nebeské klenby.

Aquapalace Praha – je jedinečný komplex zahrnující vodní atrakce, sauny, fitness, welness, rehabilitace a hokej. Aquapalace je otevřen po celý rok a v nabídce má také mnoho zvýhodněných balíčků a vstupného.

Další inspiraci najdete zde: http://cokdykam.mraveniste.cz/kam-v-praze/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist