Uncategorized

Kam vyrazit s dětmi na výlet?

By: Andrij Bulba

Lipno – pokud hledáte krásné místo s nekonečnými možnostmi trávení volného času po celý rok, vyražte na Lipno. V létě zde najdete krásné pláže a desítky kilometrů cyklostezek malebnou šumavskou krajinou, v zimě zase nejdelší bruslařskou dráhu na světě, tři moderní lyžařská střediska a mnoho dalších aktivit.

Aquapark Babylon Liberec – nově zrekonstruovaný vodní park vám nabídne možnost probudit se ve světě plném malebných přímořských městeček s vysokým majákem, ze kterého je to pár kroků k mořskému světu pod vodní hladinou. V příjemném prostředí si užijte den plný zábavy a relaxace.

By: Chi King

Zoo Dvůr Králové – od října do dubna se tato zoo podobá ostatním zahradám a je přístupná pro pěší návštěvníky, kde na ploše 20 ha si prohlédnete zvířata v tropických pavilonech a celoročně obsazených výbězích. V době letní sezóny zoo nabízí 60 ha pravého afrického safari, které návštěvníci projíždějí vlastními vozy a autobusy.

Lanový park Libín – je 1,5 kilometru dlouhý lanový park, s více jak osmdesáti překážkami. Skládá se z šesti tras, které jsou rozděleny dle věku a zdatnosti zájemců. Šestá trasa je známá jako Adrenalinová věž a nabízí odstřelovací houpačku a horolezeckou stěnu.

Stezka korunami stromů – první stezka korunami stromů nabízí jedinečnou kombinacizážitků. Dřevěná konstrukce stavby je dlouhá 675 metrů a vysoká 40 metrů. Projdete jedenácti adrenalinovými zastávkami, které jsou podíl stezky, a dolů se svezete po nejdelším suchém tobogánu v Čechách.

Muzeum motocyklů Lesná – je určen pro milovníky motorek. Expozice motocyklů, sidecarů, automobilů i dalších technických zajímavostí je doplněna i řadou strojů zapůjčených od kamarádů a příznivců muzea.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist