Uncategorized

Když polijete klávesnici notebooku kávou, ještě to neznamená konec

Uvaříte si kávu a šálek si donesete k pracovnímu stolu. Nechcete mít dnes zbytečný prostoj, a tak si své oblíbené dopolední kafíčko vypijete rovnou při práci s notebookem na novém pracovním projektu. Jenže v pracovním nadšení stačí jedno nešikové mávnutí rukou a celý šálek horké kávy se najednou ocitá na klávesnici.

By: Axel Tregoning

Tekutina zatekla, kam neměla

Nepomůže ani vaše blesková reakce, kdy se snažíte notebook otočit a tekutinu vylít, aby dál nezatékala. Horká a sladká káva už v citlivém a křehkém notebooku provádí své dílo zkázy. Musíte přerušit práci, což znamená velké prostoje a finanční ztráty. Mnohdy nepomůže ani vysušení či návštěva servisu a snaha o opravu. Horká káva prostě zatekla tam, kam neměla a nenávratně poškodila polovodičové obvody. Nezbude vám nic jiného, než výměna klávesnice k notebooku. Nabídka naštěstí obsahuje klávesnice všech známých a u nás dostupných a používaných značek. Vždy se jedná o originální díly dodávané značkovými výrobci. Nemusíte se tak obávat, že by vám oprava způsobila komplikace dodáním vadné nové klávesnice. Kvalita je zde alfou a omegou v oblasti práce i náhradních dílů pro notebooky.

Výměna je rychlá

Káva v počítači ale skutečně bývá postrachem uživatelů notebooků. Může poškodit nejenom klávesnici a zatéct pod ni do nitra počítače. Škody napáchá i na displeji. Nevěříte? Raději to nezkoušejte. Jisté je, že vroucí oslazená tekutina může citlivý displej velmi poničit. Podepíše se na něm ale třeba i sladká barevná limonáda, kterou omylem zvrhnete. V takovém případě jsou připraveny displeje pro notebooky na výměnu. Celá akce výměny náhradního dílu trvá při objednání a svozu a následné expedici opraveného notebooku cca 3-4 dny. Můžete si tak být jisti, že nebudete příliš dlouho bez notebooku. Vše proběhne co nejrychleji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist