Rodina a děti

Lego Ninjago vás vtáhne do světa želvích hrdinů!

Stavebnice patří do skupiny dětských hraček, které jen tak neomrzí. Děti si s nimi hrají dlouhé hodiny. Navíc jsou stavebnice zároveň i edukační hračkou, která rozvíjí dětskou motoriku, učí děti rozpoznat tvary i barvy. Stavěním dítě rozvíjí prostorové vnímání i samostatnost. Stavebnice Lego však nabízí mnohem víc – nabízí příběh, který děti milují! S Lego stavebnicemi tak děti nejenom staví, rozvíjí i svou fantazii a zapojují se do tolik oblíbeného příběhu. Lego Ninjago patří mezi velmi oblíbené řady. Želvy Ninja – Michelangelo, Donatello, Leonardo a Rafael bojují s padouchem – všemocným Trhačem, který ohrožuje všechny kolem. Na tíhu zla však nejsou sami, spolu s nimi bojuje i všudypřítomná reportérka April. Společnými silami odhalí a překazí nepřítelovy plány a obyvatelé New Yorku si tak mohou konečně oddychnout.

Screenshot - 21.11.2014 , 17_17_54

I ty můžeš stát po boku želvích hrdinů

Lego Ninjago je určeno převážně klukům. Želví hrdinové však do své party berou i holky! Proto si spoustu zábavy užijí všechny děti! Sady Lego Ninjago obsahují různý počet dílků, s kterými si pohrají jak začátečníci, tak i pokročilí. Postav si Coleův razící vrták, bojovníka Kaie, vyzkoušet můžeš i sadu OverBorgův útok, troufneš si složit i Trhačovu dračí motorku? Dílky všech sad lze navzájem kombinovat, postavit si můžeš celý svět želvích hrdinů. Zapoj rodinu a rozhodni se, na kterou stranu se postavíš!

Lego ve spojení s příběhem želvích hrdinů nabízí nesrovnatelnou zábavu, která děti upoutá na dlouhé hodiny. Kostičky jsou velmi propracované. Obsahují všechny, k příběhu potřebné figurky a další detaily, které dovedou hru k dokonalosti. Lego Ninjago patří ke stálé nabídce Lego sad, které jsou každoročně obměňovány. Každým rokem nám tak Lego nabízí novinku, která skvěle doplní již doma postavený Ninja svět.

Proč je Lego tolik oblíbené?

I když je v nabídce nespočet různých stavebnic, Lego u dětí prostě vede. Proč je tomu tak? Lego nejenže nabízí jedinečný a patentovaný systém spojování kostek, pestré, dlouhotrvající barvy, ale i příběh, který strhne dětskou pozornost. V nabídce společnosti tak naleznete uchvacující příběh již zmíněných želvích hrdinů, dále příběh fenomenálních Hvězdných válek a další poutavá témata, která jsou pro děti zajímavá. S Lego stavebnicemi děti splynou se svými oblíbenými hrdiny. S přicházejícími Vánocemi budou rodiče jistě přemýšlet, čím potěší své ratolesti. Stačí nakouknout na tradiční dopis adresovaný Ježíškovi. Jsme si jisti, že na něm nebude chybět některá sada ze sortimentu stavebnic Lego.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist