Uncategorized

Méně hluku, více světla! Zábavní pyrotechnika jsou i prskavky či římské svíce.

Hledáte vhodnou zábavu například na svatbu nebo na párty? Co takhle zkusit nějakou zábavní pyrotechniku. Prskající a barevné efekty potěší téměř každého. Pokud ale nechcete dělat moc hluku, protože na oslavě budou přítomné i děti, vybírejte takovou pyrotechniku, která není tak hlučná, petardy tedy rozhodně ne. Pomohou římské svíce nebo zábavní pyrotechnika určená pro dětské diváky.

sparklers in the hands of a loving couple ** Note: Soft Focus at 100%, best at smaller sizes
sparklers in the hands of a loving couple
** Note: Soft Focus at 100%, best at smaller sizes

Zdroj: Bigstock.com

Světelné efekty ocení i děti

V současné době se množí počet různých dětských oslav. Pokud chcete malé návštěvníky nějak zaujmout, zkuste se zásobit kvalitními pyrotechnickými výrobky určenými pro dětské oči. Některé z nich dokonce mohou odpalovat i mladiství od 15 let. Většinou ty, které patří do kategorie F1. Nezletilé tak potěší různé prskající efekty, dětské rozpustilé fontánky nebo barevné dýmovničky a přitom nemusíte mít strach o jejich bezpečnost, až budete s pyrotechnikou manipulovat.

Prskavky nikdy nezklamou

Pokud chcete něco efektního, ale nechcete se příliš zatěžovat zapalováním a přehnanou bezpečností, vsaďte na prskavky. I ty dokáží potěšit lidské oko. Kromě toho, pokud je zapálí vícero lidí najednou vytvoří příjemnou ramantickou atmosféru. Například na svatbu jsou tak ideální. Můžete zvolit i nevšední, například 40 cm dlouhé, prskavky. U nich si už ale přeci jenom třeba dát pozor, abyste s nimi něco nezapálili. V interiéru snadno mohou vytvořit i menší díru v koberci, raději si je tak nechte na zahradu.

Dýmovnice navodí atmosféru

Téměř nehlučnou a bezpečnou pyrotechnikou jsou i dýmovnice, které místo světelných efektů vypouštějí dým, například i efektní barevný. Pokud chcete navodit na párty nebo jiné akci atmosféru mimozemského světa či bitevního pole, dýmovnice jsou tou správnou volbou. Dokonce i ty si mohou koupit mladiství od 15 let.

Popisek videa: Římská svíce Minomet 100 ran vám zajistí efektní podívanou bez přílišného hluku. Zdroj: Ekopyro.cz

Římské svíce osvítí oblohu

Nejsou úplně bez hluku, ale římské svíce zajistí příjemné překvapení pro vaše návštěvníky a rozhodně jsou méně hlučné než třeba petardy. U některých vás čeká menší výstřel při odpalu, druhý při samotné explozi na obloze. Jiné římské svíce zas vystřelují barevná světýlka v nepřetržitém proudu do menší výšky. Římské svíce jsou většinou určeny pro dospělé osoby od 18 let. Najdou se ale i takové, které jsou dostupné až lidem od 21 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist