Cestování, Zábava

Perfektní vánoční dárek pro náruživé řidiče? GPS navigace!

Rok se s rokem sešel a pomalu opět nastává vánoční „hon na dárky“. Pokud máte ve svém okolí náruživé řidiče, případně řidiče z povolání, vhodným překvapením pod stromeček se může stát nová GPS navigace. A jeden dárek máte z krku…

Expert4Jak vybrat vhodnou GPS navigaci?

Předně si je nutné uvědomit, že GPS navigace existují ve více variantách. Lze si tak pořídit navigaci pro automobilisty, motocyklisty, cyklisty i pěší turisty. Na tomto místě se ovšem budeme věnovat první variantě, tedy GPS navigacím pro čtyřkolá vozidla. Při jejich výběru záleží na tom, kam se řidič se svým vozem vydává, tedy zda jezdí výhradně po České republice, anebo často vyráží za hranice.

Tyto pomocníci na cesty se samozřejmě liší i cenově. Sice nemusí platit, že čím dražší, tím lepší, ale šetřit za každou cenu se v žádné oblasti obvykle příliš nevyplácí. Doporučujeme Vám proto vybrat GPS navigaci od předních výrobců, u nichž navíc máte větší jistotu podpory. A jaké značky máme na mysli? Mezi nejproslulejší jistě patří TomTom, Mio, Garmin či Goclever.

Expert3

Kde si GPS navigaci vlastně pořídit?

Možností máte pochopitelně celou řadu. Vyzkoušet můžete např. internetový obchod Expert.cz, kde navíc seženete obrovské množství dalších potenciálních dárků pod stromeček z oblasti elektroniky. Spoustu lidí nyní ovšem možná napadne, že je vlastně výhodnější si stáhnout GPS navigaci do mobilu jako aplikaci. To je sice schůdné řešení pro sváteční řidiče, ovšem pro lidi, co za volant usedají často, se nejedná právě o nejpraktičtější variantu, a GPS tak rozhodně ocení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist