Krása a móda

Profesionální péči o vlasy zvládnete i sama doma!

Také jste vzdala snahu o dokonalý účes podle vzoru slavných tváří? Myslíte si, že bez kadeřníka nikdy nedocílíte podobného efektu? Stačí vám trocha zručnosti, to správné vybavení a pár triků!

so cap

Základem jsou zdravé vlasy

Pokud chcete docílit podobného „Wow!“ efektu, jako celebrita na červeném koberci, nevystačíte si jen se stylovým účesem. Aby byly vaše vlasy lesklé a krásné, musí být hlavně zdravé.

Proto nezapomínejte na správnou péči a dodržujte několik jednoduchých pravidel, díky kterým budou vaše vlasy lesklé, silné a zdravé.

  • Své vlasy pravidelně kartáčujte. Ve vlasech pak nebude zbytečně vlasová kosmetika a pravidelně rozčesávané vlasy se méně často lámou.
  • Vlasy si nemyjte příliš často a vždy používejte kondicionér.
  • Čas od času si dopřejte pořádnou masáž hlavy. Podpoříte tak růst vlasů.
  • Nezapomeňte pečovat o konečky vlasů. Roztřepené konečky nejsou tou správnou vizitkou. Proto jim alespoň jednou týdně dopřejte pečující kúru a zničené části zastřihněte.

Tip: Zastřihnutí konečků hravě zvládnete sama. Pokud toužíte po profesionálním efektu, vsaďte na kadeřnické nůžky.

Bez žehličky se neobejdete

Žehlička na vlasy by neměla chybět v žádné dámské koupelně. Poradí si s kroutícími se konečky, přeleželými vlasy i neposlušnou ofinou. Cokoliv potřebujete na svém účesu upravit, zvládne na jedničku.

Žehlička na vlasy dokáže vytvořit dokonale hladký účes, ale zvládne i svůdné vlny! Jednoduše žehličkou uchopte pramen vlasů u hlavy, pramen omotejte kolem žehličky a pomalu otáčejte zápěstím – a je to! Pokud si tedy chcete pořídit jen jednu pomůcku, sáhněte po žehličce!

Tip: Pokud pravidelně vystavujete své vlasy vysokým teplotám, nezapomeňte použít ochrannou vlasovou kosmetiku – vlasy tak posílíte a zabráníte lámání.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist