Uncategorized

SOS. Spadl mi notebook a ještě jsem si na něj dupnul

Ano je to tak. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. I když považujete notebook za přirozenou součást své výbavy a nosíte ho jaksi samozřejmě, ani tak nemáte vyhráno. Stačí, když se jednou nebudete cítit ve své kůži. Není vám dobře, někdo do vás strčí a problém je na světě.

Chováte se jako zpomalený film

Ten den byste vlastně vůbec neměli být v práci, protože vám není nijak dobře po těle. Možná na vás něco leze, snad nějaká chřipka, kterou jste chytili mezi lidmi, kdo ví. Jisté je, že nejste tak ostražití jako obvykle, všechno vám trvá dvojnásobnou dobu a vůbec byste se nejraději neviděli. Klasický den blbec. Berete do ruky svůj notebook, chystáte se na nějakou pracovní schůzku, ačkoli byste nejraději zamířili směr domov a teplá postel. Najednou se ocitáte mezi spoustou lidí. Nechtěně a neúmyslně do vás někdo strčí. Notebook vám padá z ruky. Jak máte zpomalené reakce a jste z útoku bacilů tak trochu zpitomělí, místo toho, abyste se padajícímu předmětu vyhnuli, ještě si ho přišlápnete. V notebooku to nepříjemně křupne. Teprve pak si uvědomíte, co se vlastně stalo. Naštěstí ale existují displeje pro notebooky na výměnu. To vás přece jenom uklidní, i když škoda je samozřejmě nepříjemná.

Nezbývá, než si dát nucenou pauzu

Velké plus je, že celá výměna trvá včetně objednávky, svozu a expedice zhruba 3-4 dny. Nezbude vám, než takovou dobu bez notebooku vydržet. Ostatně je to poměrně krátká doba, jinde by to trvalo mnohem déle. Vy si tak můžete dát nechtěnou pauzu od práce a konečně udělat to, co jste měli už dávno – jít se vyležet a svézt vítězný boj s bacily. A mimochodem, když už máte ten notebook v opravě, možná, že klávesnice tuhle nehodu přežila, ale i tak už je dost opotřebovaná a špatně se vám na ní píše. Co takhle vzít všechno jedním vrzem a objednat si i klávesnici? Ona taková výměna klávesnice k notebooku není vůbec špatný nápad. Poté, až se vám vrátí opravený stroj zpátky do ruky, najednou zjistíte, že se vám na něm píše mnohem lépe a bez zbytečného nadávání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist