Krása a móda

Zaměřeno na kabelky: Která vám vydrží nadosmrti?

Každá žena se pyšní sbírkou hned několika kabelek. Jednu nosíme na párty, další na plesy, jinou jen v kombinaci s konkrétním doplňkem, ale přeci jen je mezi nimi jedna, která má vždycky přednost. Kabelka, která nás doprovází každý den na cestě do práce. Ta, která pojme všechny naše každodenní nezbytnosti. Ta, která se hodí úplně ke všemu.

Vždy ale přijde chvíle, kdy naše milovaná kabelka doslouží a je třeba se porozhlédnout po jiné. Také vám takové loučení trhá srdce? Říkáte si, že podobnou už nikdy neseženete? Že žádná už nebude tak praktická/stylová/pohodlná? Představte si, že byste si pořídila kabelku, která vám při správné péči vydrží nastálo? Stačí si vybrat tu pravou!

Základem je správně zvolený materiál

Pokud chcete kabelku, která opravdu něco vydrží, je třeba se porozhlédnout po opravdu kvalitních kouscích. Trefou do černého jsou kožené kabelky, jejichž pořizovací cena je sice vyšší, ale vzhledem k životnosti se jedná o vskutku vhodnou investici.

Tip: Kvalitní Italské kožené kabelky seženete na novakabelka.cz. Vybírat můžete z nepřeberného množství designů a velikostí!

Našla jste kousek, který má správnou velikost, praktický design a ideální barvu, která ladí s každým kouskem ve vašem šatníku? Skvělé! Nyní jen zbývá o kabelku správně pečovat a můžete se z ní těšit dlouhá léta! Hodit se vám bude pár praktických tipů:

Tip: Zjistěte, jak se o koženou kabelku správně starat.

  • Kabelku pravidelně a důkladně impregnujte. Ochráníte ji tak před mastnotou, nečistotami i před vlhkostí.
  • Čas od času naneste speciální vyživovací přípravek, který zachová pružnost a krásný vzhled kůže. Zabráníte tak popraskání.
  • Respektujte nosnost kabelky a zbytečně ji nepřetěžujte.
  • Nevystavujte ji vysokým teplotám a otevřenému ohni.

A nyní zbývá jediné: Radujte se z toho, že vás už žádné smutné loučení s milovanou kabelkou nečeká!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist