Krása a móda

Zpátky do školy: Jak zaujmout?

Chceš ve škole skutečně zaujmout a ne tuctově zapadnout do stáda? Neobléct si ráno tenisky, tričko z New Yorkeru, odrbané džíny a co největší tašku? Přečti si naše typy a my ti poradíme, jak být skutečně in, upoutat pohled každého a působit originálně.

Není třeba být označkovaný od hlavy až k patě

Značky nejsou všechno. V poslední době se ujala snaha být oblečena co nejvíce značkově. Myslíš si ale, že působí zajímavě tři pruhy nebo velká puma přes celou tašku? Nepůsob jako chodící reklama.

By: CHRISTOPHER MACSURAK

Vyzývavé nemusí být neslušné

Vybírej si takové oblečení, které ti sedí a ve kterém se budeš cítit dobře a jedinečně. A pokud značkové, zvol ty vkusné a kvalitní kousky. Nemusíš ukazovat vše. Další stereotyp dnešní doby. Krajkové kalhotky koukající z bokovek nejsou žádnou novinkou a není to tím pádem nic originálního, natož přitažlivého. To samé platí o podprsenkách. Vykukující ramínka nebo dokonce krajka košíčku rozhodně nikoho neoslní.

By: Candida.Performa

Je třeba mít jedinečný styl

Nejrozšířenějším kusem oblečení jsou džíny. Každý je má a každý je také nosí. Zkus se odlišit a zvol něco jiného. Co takhle sukně, šaty, legíny nebo elegantnější kalhoty? Mít styl a být skutečně jedinečná není jen o tom, sladit správně oblečení a doplňky. Okousané nehty, mastné vlasy nebo pach potu celý dobrý dojem zničí. Měj vždy upravené nehty, učesané vlasy a nezapomeň na deodorant. Parfém nutný není, pokud ho používáš ráda, drž se rady čím méně, tím více. Příliš silný odér působí lacině.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist